بازدید مدیر عامل شرکت نفت ایرانول از اورهال پالایشگاه روغن سازی تهران

تاریخ : ۱۷ تير ۱۴۰۰

دکتر زارع پور اشکذری از فرآیند اورهال (تعمیرات اساسی) واحد موم گیری پالایشگاه روغن سازی شرکت ایرانول در تهران که پس از 7 سال در حال اجرا است بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، ایشان ضمن قدردانی از پرسنل و مدیران پالایشگاه روغن سازی تهران بیان نمودند: این اورهال کامل ترین اورهال واحد موم گیری در 25 سال گذشته است که در آن تمامی تجهیزات و مبدل ها، تانک ها، کمپرسور ها و تجهیزات ابراز دقیق پست های برق مربوطه، مورد بارزسی و تعمیرات قرار گرفته اند.
دکتر زارع پور اشکذری تصریح کرد: تعمیرات اساسی سنوات گذشته در این واحد، آخرین بار 7 سال پیش انجام شده است که در آن حدود 60 الی 70 درصد از کلیه تجهیزات  مورد بازرسی و تعمیرات قرار گرفته بود لذا  از این حیث اورهال اخیر شرایط منحصر به فردی در درصد پوشش تعمیرات دارد.
وی تاکید کرد، عملیات اورهال با همکاری تمامی پرسنل واحدهای نگهداری و تعمیرات، عملیات، مهندسی فرآیند، بازرسی فنی، مهندسی عمومی، بازرگانی  و HSE  و مجموعا 300  نفر  نیروی کار و با پیش بینی  40،000 نفر ساعت کار انجام خواهد شد و با قرار گرفتن این واحد پالایشگاه در سرویس، انشاالله در سال تولید، پشتیبانی ‌ها و مانع‌زدایی‌ها شاهد افزایش تولید و کیفیت محصولات شرکت ایرانول خواهیم بود.