کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه/ رکورد شکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول

تاریخ : ۱ بهمن ۱۳۹۹

شرکت نفت ایرانول توانست در 9 ماهه سال جاری به اندازه 3 سال اخیر خود سود کسب کند.

محمدحسین رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با بیان این خبر گفت: به لطف خدا و تلاش بی وقفه همکارانم توانستیم سود خالص 800 میلیارد تومانی کسب کنیم که این رقم معادل سود خالص 3 سال اخیر این شرکت بوده است.

وی افزود: ما ضمن تامین و حفظ سهم بازار داخل با اصلاح سبد فروش و افزایش سهم بازار محصولات صنعتی و تمرکز بر افزایش صادرات توانستیم در تمامی شاخص ها رتبه خوبی کسب کنیم که بررسی آمار منتشر شده در کدال گواه این ادعا است.

رزاقی رشد 265 درصدی سود خالص، رشد  125 درصدی صادرات و رشد 55 درصدی فروش را برخی از این آمار بر شمرد و گفت: یقینا در 3 ماه پایانی سال این روند نه تنها کاهش نخواهد داشت بلکه شیب افزایشی آن قطعا عیدی خوبی برای سهامداران خواهد بود.

رزاقی تامین منافع سهامداران را دغدغه اصلی مدیران این شرکت عنوان کرد و افزود: سهامداران و صاحبان اصلی این شرکت بازنشستگان و کارگران هستند و افزایش سود آن ها  اصلی ترین وظیفه ما در این شرکت است که خوشبختانه توانستیم تا به اینجای کار افزایش چشم گیری را شاهد باشیم.

مدیرعامل ایرانول در پایان تاکید کرد: موضوع مهم دیگر عرضه  تمامی محصولات این شرکت در بورس کالا و انرژی بود و همینطور توانستیم تمامی محصولات صادراتی را به روش تندر به فروش برسانیم که در راستای توسعه شفافیت و برای نخستین بار در این شرکت اتفاق افتاد.